Molet - dámská móda pro plnoštíhlé - 28. října 197/218

5/5 based on 8 reviews

Contact Molet - dámská móda pro plnoštíhlé

Address :

28. října 197/218, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky, Czechia

Phone : 📞 +7787
Postal code : 709
Website : http://molet.cz/
Categories :

28. října 197/218, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky, Czechia
P
Petra Kolodejová on Google

Nadherne saty predstavte si i pro boubelky,prijemny personal,pekne prostredi,neni co vytknout,doporucuji
Imagine beautiful clothes even for chubby, friendly staff, nice environment, nothing to complain about, I recommend
J
Jindřich on Google

Veliký výběr, velmi ochotně poradí. Super personál. Děkuji za nákup.
Great choice, very willing to advise. Super staff. Thank you for your purchase.
L
Lucie Fukalova on Google

Super velmi dobrý pristup/rady úžasné krásne obleceni ?
Super very good approach / advice amazing beautiful clothes ?
S
Simona Janečková on Google

Děkuji za báječný nákup a tím i úžasný den.A to i díky milé prodávající Gabriele,která i pres své trable poradila fantasticky...?dekuji mnohokrat?
Thank you for a wonderful purchase and thus an amazing day. Thanks to the nice seller Gabriele, who, despite her troubles, gave fantastic advice ... Thank you very much?
K
Kateřina Toflová on Google

Široký výběr nádherného oblečení, vše šité švadlenkami z České Republiky, moc příjemná paní prodavačka, která umí poradit :-) Mohu jen doporučit a ráda přijdu znovu.
A wide selection of beautiful clothes, all sewn by seamstresses from the Czech Republic, a very nice saleswoman who can advise :-) I can only recommend and I will be happy to come again.
J
Jana Vodičková on Google

Molet je úžasný obchod, s nádherným oblečením, které vždy krásně sedí a dělá ženu, ženou. Sympatické dámy, které pro Molet pracují, Vám pomohou vybrat, co Vám opravdu sedí. Mohu jen doporučit.
Molet is an amazing store, with beautiful clothes that always fit beautifully and make a woman a woman. The nice ladies who work for Molet will help you choose what really suits you. I can only recommend.
J
Jaroslava Frankova on Google

6.4 2022 jsem byla v Molet sháněla jsem šaty. Byla jsem mile překvapená ochotou a profesionálním přístupem. Každému doporučuji tenhle obchod
6.4 2022 I was in Molet looking for a dress. I was pleasantly surprised by the willingness and professional approach. I recommend this store to everyone
M
Michaela Štolbová on Google

Naprostá spokojenost. Jeli jsme s mamkou od prahy. A vyšli nám vstříc s časem příjezdu. Naproti obchodu se dá dobře zaparkovat. A k samotnému výběru šatů nemam naprosto co říct. Neuvěřitelné ❤️ Nádherné šaty. Všechny šaty co jsem si vyzkoušela byli božské. Nádherně sedly. A ten materiál? Luxus. I moje mamka která nenosí šaty se tam zamilovala do spousty šatu. Tak že jsme obě odjížděli šťastné, spokojené a navíc každá s trojemi šaty. Za mě vřele doporučuju. Nejenom úžasný zážitek z toho jak se nám moletka věnovalo (byli jsme tam asi 4 hodiny) ale i z výběrů šatů. Za mě už nikdy nikam jinam. Už jen moletka ❤️❤️❤️ Holky z moletky jste fakt užasné ❤️ ❤️❤️a děkuju že existujete. Ps: pokud si zapomenete nebo nemáte dobrou podprsenku do šatů tak na doporučení paní z moletky je obchod s podprsenkami na konci ulice. ❤️❤️❤️

Write some of your reviews for the company Molet - dámská móda pro plnoštíhlé

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *